عمل بینی طبیعی

عمل بینی یکی از حساس ترین جراحی هایی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده. عمل بینی طبیعی به عملی گفته می شود که در آن بینی بدون ایجاد قوس و فرم فانتزی جراحی می شود و اثری از جراحی در آن دیده نمی شود. اگر شما هم قصد انجام جراحی بینی طبیعی را دارید، بهتر است قبل از هر اقدامی، اطلاعات کافی راجع به جراح مورد نظر خود کسب کنبد تا هم استرس شما قبل از عمل کمتر شود و هم نتیجه رضایت بخشی حاصل شود.

جراحی بینی طبیعی چیست؟

همانطور که می دانید، جراحی بین هم به منظور زیبایی و هم به منظور رفع مشکلات تنفسی انجام می شود. در جراحی بینی فانتزی، فرد قصد تغییرات شدید در ساختمان بینی را دارد و بعد از جراحی بینی دارای قوس شدید و سایز بسیار کوچک می شود. ولی در روش طبیعی عمل بینی، هدف ایجاد نغییرات کوچک یا حل یک مشکل پزشکی است. جراحی بینی طبیعی بسیار دشوار تر از جراحی بینی فانتزی است و باید توسط کسی انجام شود که مهارت لازم را در این زمینه داشته باشد.

بنابر این قبل از هر اقدامی در مورد پزشک مورد نظر خود تحقیقات لازم را انجام دهید و فقط به منظور کوچک شدن بینی نزد جراح نروید، چرا که طبیعی بودن فرم بینی از نکته های بسیار مهم و حائز اهمیت در جراحی بینی است.


بیشتر بخوانید: جراحی بینی به روش بسته چیست؟


چه کسانی کاندیدای مناسب برای جراحی بینی طبیعی هستند؟

بینی ها بر اساس پوست بر دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می شوند، بینی هایی که پوست نازکی دارند بینی استخوانی و بینی هایی که پوست آن ها کلفت است بینی گوشتی نامیده می شوند. اصولا بینی های استخوانی به دلیل بافت های غضروفی قوی، قابلیت تغییرات زیاد را دارند و افراد با بینی استخوانی می توانند بینی خود را عروسکی عمل کنند ولی در صورت کوچک کردن بیش از حد بینی، ممکن است مشکلات تنفسی و ظاهری برای فرد پدید آید و توصیه ما همواره جراحی بینی به روش طبیعی بوده است. بینی هایی با پوست کلفت، یا به اصطلاح بینی های گوشتی، به دلیل ضعیف بودن غضروف ها و ضخامت پوست، قابلیت تغییرات کمتری را دارند و گزینه مناسبی برای جراحی بینی طبیعی هستند.

عمل بینی طبیعی

قیمت عمل بینی طبیعی

قیمت های جراحی زیبایی بینی به فاکتور های مختلفی از جمله میزان تجربه و مهارت جراح، نوع بیهوشی که برای بیمار استفاده می شود، مرکز جراحی و تجهیزات جانبی برای جراحی و … بستگی دارد. به همین علت نمی توان مبلغ ثابت و دقیقی برای آن مشخص نمود و بهترین کار، یک جلسه مشاوره با پزشک منتخبتان و اطلاع کامل در مورد هزینه و روش جراحی است.

نتیجه گیری

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، عمل بینی فانتزی روش مناسبی برای جراحی نیست، اگر چه در سال های اخیر افراد بیشتر به دنبال جراحی بینی فانتزی و عروسکی بودند، ولی امروزه بیشتر افراد به دنبال ظاهری طبیعی و تناسب اعضای صورت با یکدیگر هستند. به همین دلیل جراحی بینی طبیعی در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین بر اساس اصول زیبایی شناختی، بیتی هایی که به صورت طبیعی جراحی می شوند، در طولانی مدت با عوارض کمتری مواجه شده اند و زیبا تر به نظر می رسند.

دکتر معتبر یکی از پزشکان سر شناس و حاذق در جراحی بینی طبیعی است که دارای چندین دهه تجربه در این زمینه می باشد. برای تعیین وقت مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

[contact-us]

پانوشت: رینوپلاستی , جراحی بینی گوشتیجراحی بینی استخوانی , بهترین جراح بینی گوشتیبهترین جراح بینی در تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =