لیفت آندوسکوپی ابرو یکی از روش های جوانسازی پوست صورت است. داشتن ابرو هایی افتاده می تواند در پیر نشان دادن شما موثر باشد. برای رفع این مشکل می تواند از لیفت آندوسکوپی ابرو استفاده کنید. از روش های بالا بردن ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لیفت ابرو با نخ
  • لیفت آندوسکوپیک ابرو
  • جراحی لیفت ابرو
  • بوتاکس

از میان موارد بالا لیفت آندوسکوپیک ابرو یکی از روش های مدرن غیر تهاجمی است که از دوره نقاهت کمتری نسبت به سایر روش ها برخوردار است. این عمل معمولا به وسیله یک دکتر باسابقه در تهزان انجام می پذیرد.

همه چیز درباره لیفت آندوسکوپی ابرو

این روش یکی از شیوه های بالابردن ابرو است. به این ترتیب پزشک جراح با ایجاد برش هایی در نواحی شناسایی شده که عموما به محل رویش مو و یا داخل مو ختم می شود، دستگاه آندوسکوپی را وارد پیشانی و زیر پوست می کند.  لازم به ذکر است این برش ها به ابعاد دو سانتی متر در پوست بوجود میایند و بعد از عمل بخیه می شوند. پس از رویت بافت ها پیشانی به وسیله ابزار می توان تغییرات مد نظر را بوجود آورد.


جراحی بینی گوشتی


قیمت لیفت آندوسکوپی ابرو

قیمت لیفت آندوسکوپی ابرو به موارد مختلفی بستگی دارد. وضعیت هر بیمار و روش انتخابی برای لیفت ابرو ها نیز در آن نقش دارید. بنابراین بری کسب اطلاع از قیمت لیفت آندوسکوپی ابرو بهتر است به صورت حضوری ویزیت شوید. لیفت آندوسکوپی ابرو ها یکی از روش های غیر تهاجمی به حساب میاید. بنابراین دوره نقاهت و عوارض آن به نسبت سایر روش ها نیز کمتر است.

جای بخیه عمل لیفت ابرو

در عمل لیفت آندوسکوپی ابرو برش های ایجاد شده بسیار کوچک بوده و در محل رویش مو ایجاد می شود. بنابراین نیاز نیست نگران جای بخیه باشید. با مراقبت های بعد از عمل می توانید این مورد ا به خوبی کنترل کنید. در خصوص عوارض ین عمل نیز بید گفت اگر شما بیماری دارید که در بهبود زخم ها دچار مشکل هستید، بهتر است با جراح در خصوص این زمینه مشورت کنید.


انواع عمل ابدومینوپلاستی


چه کسانی کاندیدای لیفت آندوسکوپی ابرو هستند؟

  • افرادی که ابرو های نامتقارن دارند می تواند با بالا بردن ابرو ها تقارن بوجود بیاورند
  • افرادی که دارای چروک های عمیق در ناحیه پیشانی هستند
  • کسانی که دارای افتادگی ابرو هستند ( افتادگی پلک گاها باعث کاهش میدان دید چشم می شود.)
  • کسانی که به دنبال کاهش چین و چروک پلک بالایی خود هستند

پانوشت: لیفت آندوسکوپیک ارازن ابرو , مرکز لیفت آندوسکوپیک در تهرانهزینه لیفت اندوسکوپی ابرو , لیفت ابروی مستقیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 12 =