تزریق چربی به صورت چه مزایایی دارد؟ با افزایش سن و یا عواملی دیگر نظیر لاغری کم کم چربی های نواحی مختلف بدن اعم از صورت از ین رفته و این امر چهره شما را استخوانی می کند. از جمله معایب از بین رفتن بالشتک های چری در نواحی مختلق صورت ایجاد چین و چروک در پوست است برای حل این مسئله روش های مختلفی مانند وارد زیر امتحان می شود:

  • تزریق چربی به پوست
  • بوتاکس
  • لیفتینگ پوست

البته روش هایی مانند جراحی پلاستیک هم مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از محبوب ترین و طبیعی ترین روش های بازگردانی طروت پوست تزریق چربی است که در ادامه به آن می پردازیم.


همه چیز درباره تزریق چریب به باسن و لیفت باسن برزیلی 


همه چیز درباره تزریق چربی به صورت

برای اقدام به این روش اولین قدم برداشتن چربی از سایر نقاط بدن است. این چربی ها به روش ساکشن از قسمت هایی از بدن معمولا ران، باسن و یا شکم برداشته می شود و به صورت ترریق می شود. در قدم دوم با استفاده از سانتریفیوژ سلول های مرده از سلول های سالم جدا می شوند تا آماده تزریق شوند. در قدم آخر تزریق چربی انجام می پذیرد. میزان حجم از دست رفته و شکل ناحیه به تشخیص پزشک انجام می پذیرد. همچنین اگر ناحیه ای که به آن چربی تزریق می شود کوچک باشد از بی حسی موضعی و یا از بی حسی عمومی استفاده می شود.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

ماندگاری این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مادام العمر نیست. چراکه متابولیسم بدن باعث از بین رفتن چربی زیر پوست می شود. از عوامل موثر بر روی ماندگاری چربی در بدن می توان به سن اشاره کرد. بنابراین در هنگام انجام عمل قدری بیشتر چربی به پوست تزریق می شود و نتیجه ایده آل به دست میاید. اگر در پی ماندگاری بیشتر هستید می توانید از روش های ترمیم تزریق چربی استفاده کنید.

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

تزریق جربی نیز مانند سایر عمل های زیبایی، دوره نقاهت دارند. سعی کنید در این دوران و کلا بعد از زریق چربی از دستکاری کردن و ماساژ در ناحیه تزریق شده پرهیز کنید. همچنین در این دوره با مشورت پزشک دارو مصرف کنید. در نظر دادشه باشید استعمال دخانیات و مشروبات الکلی بعد از عمل جراحی ممنوع است. بنابراین برای رسیدن به نتیجه درلخواه باید به توصیه های پزشکی عمل کنید.


مزایا و معایب پروتز سینه


عوارض تزریق چربی به صورت

از آنجایی که از چربی های خود بدن برای تزریق استفاده می شود، این روش از عوارض بسیار کم تری برخوردار است که بسیاری از آن ها بعد از دوره نقاهت از بین می رود. همچنین قیمت تزریق چربی به صورت در مقایسه با مزایای آن بسیار مناسب است. اگر به دنبال بهترین دکتر زیبایی در تهران می گردید، دکتر معتبر با سال ها سابقه در این زمینه به شما کمک می کند.

چربی کشی چیست؟

پانوشت: بهترین دکتر تزریق چربی و جوتنسازی صورت در تهران , قیمت تزریق چربی و بوتاکس , عوارض تزریق چربی , بهترین راه جوانسازی پوست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =