لیفت سانترال لب به چه معناست؟ از جمله روش های برجسته کردن طبیعی فرم لب جراحی لیفت سانترال لب است. این روش مناسب کسانی است که درفاصله لب بالایی آن ها از بینیشان زیاد است. همچنین کسانی که با بالا رفتن سن زیبایی لبشان را از دست داده اند می توانند کاندیدیای این عمل به حساب بیایند.

لیفت سانترال لب چگونه انجام می شود؟

در این عمل قسمتی از پوست بالای بینی برداشته می شود. بنابراین قیمت داخلی لب بالا کمی به بیرون متمایل می شود. این روش در بیهوشی انجام می پذیرد و  علاوه بر اصلاح فرم لب مزایای دیگری نیز دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اصلاح فرم کلی صورت با کم کردن فاصله لب بالایی و بینی
  • داشتن لب هایی برجسته
  • از بین رفتن چین و چروک بالای لب و لب بالایی
  • اصلاح فرم لبخند
  • در دید قرار گرفتن بیشتر دندان ها
  • داشتن نتیجه دائمی
  • عدم نیاز به استفاده از ژل و امپیلنت

بهترین دکتر لیفت سانترال لب

از مزایای مراجعه به بهترین دکتر لیفت سانترال لب، داشتن لب هایی متقارن بعد از عمل است.همچینین از بین رفتن کامل اسکار های بعد از عمل نیز از مزایای مراجعه به بهترین دکتر لیفت سانترال لب در تهران است. عوارضی که ممکن است بر اثر لیفت سانترال لب بوجود بیاید شامل مواردی از قبیل خارش در جای بخیه و احساس درد، به وجود آمدن اسکار و جوش در محل بخیه، عفونت در محل بخیه در صورت جدی نگرفتن توصیه های پزشکی و کبود موقتی در لب از جمله عواض هایلیفت سانترال لب به حساب میاید.

آیا عمل بینی و سانترال لب به صورت همزمان اتفاق میوفتد؟

همه چیز هایی که باید درباره رینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی بدانید

از آنجایی که در عمل جراحی زیبایی بینی باز باید ناحیه زیرین بین دو سوراخ بینی برش بخورد و در لیفت سانترال لب نبز این عمل باید با استفاده از برش و برداشتن پوست نزدیک به همین ناحیه ایجاد شود، انجام همزمان این دو عمل امکان پذیر است اما از ریسک نسبتا بالایی برخوردار است. لیفت سانترال لب را می توان با مشورت پزشک قبل از عمل جراحی زیبایی بینی انجام داد. هچنین انجام آن بعد از عمل زیبایی بینی نیز امکان پذیر است. اما باید حداقل چهار ماه از مدت عمل بینی گذشته باشد و این امر زیر نظر جراح متخصص انجام بگیرد. از جمله مزایایی ک عمل بینی و سانترال لب به صورت همزمان دارد این است که بیمار یک بار عوارض بیهوشی را تجربه می کند.

پانوشت: بهترین دکتر لیفت سانترال لب در تهران, عوارض لیفت سانترال لب, لیفت سانترال لب ارزان قیمت, قیمت لیفت سانترال لب در تهران , بهرین دکر جراحی زیبایی در تهران, ماندگاری سانترال لب 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =