جراحی چشم گربه ای یا کانتوپلاستی از عمل های پرطرفداری است که برای اصلاح فرم چشم از آن استفاده می شود. در طی این عمل فرم چشم کشیده شده و درشت تر می شود. عمل چشم گربه ای بخشی از عمل بلفاروپلاستی محسوب می شود و در طی آن می توان علاوه بر کشیده شدن گوشه چشم از مزایای لیفت ابرو هم استفاده نمود.

لیفت چشم گربه ای بدون عمل

لیفت شقیقه که به لیفت چشم گربه ای مشهور است بدون عمل نیز انجام می پذیرد. این لیفت دو روش دارد:

  • لیفت چشم گربه ای با نخ
  • لیفت چشم گربه ای با تزریق ژل

لیفت شقیقه با نخ در کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین نخ های استفاده شده در این عمل بعد از فیکس شدن امکان جابه جایی ندارد. از آنجایی که هیچگونه برشی در صورت بوجود نمیاید، دوره نقاهت نیز بسیار کوتاه می شود. در مواردی نیز لیفت چشم گربه ای با بوتاکس انجام می پذیرد. بهتر است تشخیص روش عمل را به پزشک متخصص خود بسپارید.

لیفت بینی به روش غیر جراحی چگونه است؟

هزینه عمل چشم گربه ای

هزینه جراحی چشم گربه ای با استفاده از موارد مختلفی نظیر حق الزحمه جراح، تجهیزات به کار رفته در عمل جراحی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت عمل جراحی چشم گربه ای و لیفت شقیقه می توانید از پزشک متخصص خود در این باره مشورت بگیرید. اگر در پی یافتن یک جراح چشم گربه ای خوب در تهران می گردید، می توانید از دکتر معتبر با سال ها سابقه در این زمینه مشاوره بگیرید.

مزایای عمل چشم گربه ای

  • لیفت شقیقه
  • لیفت ابرو
  • رفع چین و چروک
  • برزگ و کشیده نشان دادن چشم
  • از بین رفتن افتادگی در چشم
  • ایجاد تقارن بین هر دو چشم

البته لازم به ذکر است این عمل در انواع کانتوپلاستی و کانتوپکسی انجام می پذیرد. عمل کانتوپلاستی بیشتر بر گوشه های چشم تمرکز دارد اما در کانتوپکسی برای ثابت کردن تاندون ها و عضلات چشم بیشتر از بخیه استفاده می شود. اگر به دنبال انجام جراحی چشم گربه ای با کمترین عوارض نظیر خونریزی، پرش پلک، عفونت، از بین رفتن پوست چشم به جراح باتجربه و متحصص در لیفت چشم در تهران مراجعه کنید.

اسپلینت بینی در عمل جراحی

عمل چشم گربه ای مردان نیز انجام می پذیرد. عمل چشم گربه ای باید با ظرافت تمام انجام بپذیرد. این عمل باید با استفاده از فرم صورت هر شخص انجام بپذیرد.

انواع جراحی زیبایی چشم

پانوشت: لیفت شقیقه, عمل چشم گربه ای, کانتوپلاستی, کانتوپکسی , بلفاروپلاستی , عمل چشم گربه ای با هزینه ارزان, انواع عمل چشم گربه ای, جراحی زیبایی پلک 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 11 =