شرایط عمل بینی

شرایط عمل بینی یکی از سولاتی هست که افرادی که متقاضی این عمل هستند، ممکن است برایشان پیش بیاید. جراحی بینی که یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی حال حاضر در ایران می باشد و سالانه تعداد زیادی ازافراد این عمل را انجام می دهند. اگر متقاضی عمل بینی هستید حتما دوست دارید بدانید که قبل از عمل باید چه شرایطی را داشته باشید.

چه کسانی واجد شرایط عمل بینی هستند؟

با توجه بر این که در این چند ساله به خاطر تعداد بالای انجام عمل بینی در ایران و همین طور پیشرفت علم امروزه اکثر افراد می توانند با خیالی راحت عمل بینی را انجام دهند و نتیجه بسیار خوبی را بگیرند، زیرا که جراحان ایرانی دارای مهارت و تجربه زیادی می باشند.


تفاوت بینی استخوانی و گوشتی در جراحی چیست؟


اما با این حال ممکن است برخی از افراد به سبب داشتن موارد و مشکلاتی که هست نتوانند عمل بینی را انجام دهند ویا باید تا زمانی که این مشکل برطرف شود صبر کنند. در ادامه به این موارد می پردازیم.

بارداری

خانم هایی که باردار هستند نمی توانند جراحی بینی و به طور کلی عمل زیبایی انجام دهند، زیرا که این عمل با بیهوشی کامل انجام می شود و بیهوشی کامل برای یک خانم باردار مضر است زیرا که بیهوشی برای جنین ضرر دارد. پس یکی از شرط های لازم منفی بودن تست بارداری می باشد.

سالم بودن قلب

اگر چه همان طور که پیش از این گفتیم امروزه جراحی بینی خیلی راحت و کم دردسر انجام می شود اما با این حال وظیفه یک پزشک هست که وضعیت سلامت قلب شما را چک کند. یکی از این دلایل این است که جراحی کاری است که دارای استرس زیادی هست و این استرس می تواند بر روی قلب شما تاثیر منفی بگذارد.

آزمایش خون

قبل از عمل بینی از شما یک آزمایش خون کامل می گیرند که بتوانند تعیین کنند که میزان هموگلوبین شما مناسب برای عمل هست یا نه، یکی دیگر از شرایط عمل بینی مناسب بودن و طبیعی بودن نتیجه عمل بینی است.


آیا رینوپلاستی بدون عمل جراحی وجود دارد؟


آزمایش ادرار

یکی دیگر از آزمایش هایی که قبل از عمل بینی انجام می شود آزمایش ادرار هست که نشان دهنده این است که عفونت ادراری نداشته باشید و همین طور برای تشخیص دیابت هم مورد مصرف  قرار می گیرد پس علاوه بر آزمایش خون یکی دیگر از آزمایش هایی که باید نتایجش طبیعی باشد آزمایش ادرار است.

شرط سنی

برای عمل بینی شرط سنی هم تاثیر گذار است به این صورت که از سنین ۱۸ سالگی تا ۵۵ نهایت سالگی ۶۰ سالگی می شود این عمل را انجام داد و باید فرد در سلامت جسمی و روحی کاملی باشد.

اگر چه که برخی از پزشکان قبل از ۱۸ سالگی هم عمل بینی را انجام می دهند امازیاد توصیه نمی شود به علت این که در سن رشد ممکن است نتایج عمل بینی هم تغییر کند.

پانوشت: شرایط عمل بینی, عمل بینی, قیمت عمل بینی, هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۰, سایت عمل بینی, دکتر معتبر ,جراح زیبایی 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =