پیکر تراشی یکی از پرکاربرد ترین عمل های زیبایی در تهران به شمار میاید. برای انجام این کار باید به بهترین مرکز پیکر تراشی در تهران مراجعه کرد. پیکر تراشی عملی است که د طی آن چربی های اضافه از نواحی مختلف بدن بدون آسیب رساندن به بافت هایی که از آن چربی برداشت می شود صورت می پذیرد. این چربی ها می تواند به قسمت های مختلف بدن دوباره تزریق شود.

قیمت پیکر تراشی

قیمت لیپوماتیک در تهران به موارد مختلفی نظیر سابقه پزشک جراح در زمینه جراحی، حجم چربی های برداشت شده از بدن، تجهیزات مورد استفاده در کلینیک بستگی دارد. مزایای مراجعه به دکتر معتبر می توان به موارد زیر شاره کرد:

  • پیکر تراشی با قیمت مناسب در تهران
  • پیکر تراشی با استفاده از پیشرفته ترین متد روز
  • پیکر تراشی با استفاده از تجهیزات باکیفیت
  • پیکر تراشی با کمترین عواض بعد از عمل
  • پیکر تراشی با یهترین نتیجه

عمل تامی تاک چیست؟ هزینه عمل تامی تاک

کلینیک پیکر تراشی

کلینیک های پیکر تراشی زیادی در تهران برای انجام این عمل وجود دارد. چربی های خارج شده از شکم را در طی عمل پیکر تراشی را به قسمت های مختلف بدن تزریق می کنند. تریق چربی به باسن یکی از جمله عمل هایی است که بعد از عمل لیپوماتیک درخواست زیادی دارد و برای انجام این عمل در تهران باید به معتبرترین کلینیک زیبایی مراجعه کرد.

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

لیپوماتیک از نوین ترین روش های پیکر تراشی است که در طی آن به بافت های بدن آسیبی وارد نمی شود. برخی تصور میکنند لیپوماتیک همانند لیپوساکشن است اما در این مورد باید گفت درست است که لیپوساکشن مانند لیپوماتیک از عمل های موضعی برداشت چربی های بدن به حساب مییاید اما روش های این دو عمل با هم تفاوت دارند. برای لیپوساکشن نیز مانند لیپوماتیک از دستگاه استفاده می شود با این تفاوت که در این روش چربی های بدن با استفاده از حرارت از بین رفته و از بدن خارج می گردد.

همه چیز درباره عمل لیپوماتیک

عکس پیکر تراشی

پیکر تراشی روش های مختلفی دارد. در برخی از روش ها با مشورت پزشک متخصص شاید احتیاج به ابدومینوپلاستی یا عمل زیبایی شکم داشته باشید. در ادامه نمونه هایی از عمل های پیکر تراشی را مشاهده می کنید.

در عکش بالا نمونه از ابدومینوپلاستی برای برداشت پوست و جربی های اضافه بدن صورت گرفته است.

لیپوساکشن

در عکس بالا مشاهده می کنید که نمونه از لیپوماتیک صورت گرفته و پوست اضافه شکم نیر با مشورت پزشک جراح وبا ارائه راهکار های متنوع جمع شده است.

لیپوساکشن با لیزر

پانوشت: لیپوماتیک در تهران , قیمت لیپوماتیک در تهران, انواع جراحی هی زیبایی بدن , انواع روش های لیپوماتیک, عکس پیکر تراشی, بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =