دکتر امیر رضا معتبر  یکی از موفق ترین و نامی ترین جراحان زیبایی و پلاستیک می باشد که مقالات زیادی از ایشان به زبان های فارسی و انگلیسی منتشر شده است. دکتر معتبر پس از این که تحصیلات خود را در زمینه جراحی عمومی به پایان رساندن و موفق به اخذ مدرک بورد تخصصی جراحی عمومی شدن؛ چندین سال با انجام اعمال جراحی های متعدد در حوزه زیبایی که موجب کسب تجربه و مهارت ایشان می شد توانستند فوق تخصص جراحی پلاستیک را از دانشگاه شهید بهشتی با رتبه ی برتر دریافت کنند.

دکتر معتبر دارای سوابق زیادی در انجام جراحی های زیبایی پر طرفداری چون عمل بینی (رینوپلاستی) ، جراحی زیبایی پلک و صورت می باشند که از نکات بسیار مثبت و در عین حال مهم برای انتخاب یک پزشک حاذق می باشد.

دکتر معتبر علاوه بر انجام جراحی های زیبایی و درمان در دانشگاه نیز تدریس می کنند و در زمینه پژوهش و تدریس نیز فعالیت می کنند و به همین جهت عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی با درجه ی استادیاری می باشند.

دکتر معتبر از ابتدایی که کار پزشکی را آغاز کردند همواره به دنبال این بوده اند که با ارائه بهترین تکنیک ها بتوانند راه گشا و زمینه ساز پیشرفت در علم پزشکی باشند. و روش های درمانی خود را با هزینه ی مناسب برای بیماران انجام  دهند.

دکتر امیر رضا معتبر با توجه به این که در زمینه زیبایی فعالیت می کنند، عمل های خود را به شکلی انجام می دهند که هنرمندانه باشد و همواره تقارن و زیبایی طبیعی را در کار خود ملزوم می کنند.

دکتر معتبر دارای کلینیک زیبایی مجهزی در تهران می باشند که دارای امکانات و تجهیزات آماده ارائه خدمات می باشند البته در کلینیک دکتر معتبر خدمات زیبایی کم تهاجم مانند تزریق انواع فیلر، تزریق بوتاکس، تزریق چربی انجام می شود.

دکتر معتبر همیشه بر این موضوع تاکید دارند که مشاوره برای خدمات زیبایی در دو جلسه انجام شود که هم بیمار آمادگی کامل را پیدا کنند و هم این که بتواند پاسخ پرسش های خود را به کامل دریافت کند و میزان استرسش کاهش پیدا کند و هم دکتر بتوانند شناخت بیشتری بر روی شرایط بیمار پیدا کنند.


در خصوص تفاوت عمل رینوپلاستی با جراحی بینی بیشتر بدانید


از خدماتی که دکتر معتبر برای زیبا جویان ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • عمل بینی (رینوپلاستی – رینوپلاستی ترمیمی – رینوپلاستی بدون جراحی)
 • اعمال جراحی ترمیمی (شکاف کام و لب )
 • بازسازی و ترمیم اسکارهای ناشی از سوختگی
 • انجام تزریق چربی به سینه، باسن، صورت
 • لیپوساکشن در نواحی گردن، پهلو، ران، بازو
 • انجام انواع عمل های زیبایی سینه(لیفت سینه، پروتز سینه، ماموپلاستی)
 • کارهای زیبایی ناحیه لب و صورت (لیفت لب، پروتز گونه، پروتز چونه، تخلیه چربی بوکال)
 • جراحی های زیبایی حوزه چشم و پلک مانند لیفت ابرو، پری اوربیت و جراحی های پلک فوقانی و پلک تحتانی
 • انجام انواع عمل های لیفت صورت (لیفت کلاسیک صورت، مینی لیفت صورت، لیفت بدون جراحی)
 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی

پانوشت: دکتر امیر رضا معتبر, جراح پلاستیک, جراح پلاستیک در تهران, جراح زیبایی در تهران, جراحی لیفت سینه, جراحی پروتز سینه, جراحی پروتز باسن, تزریق چربی به باسن, تزریق چربی به صورت, ماموپلاستی, ابدومینوپلاستی, لیپوماتیک, جراحی پلک 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =