آیا می دانید تفاوت جراحی بینی با رینوپلاستی چیست؟ رینوپلاستی درواقع همان جراحی بینی است که در طی آن با حفط عملکرد طبیعی بینی، اصلاح فرم قسمت های مختل بینی نظیر پره ها، نوک بینی، استخوان بینی و دیگر قسمت ها اصلاح می شود. عمل زیبایی بینی به دو دسته عمل زیبایی بینی باز و عمل زیبایی بینی بسته تقسیم بندی می شود که بسته به نوع بینی و تشخیص پزشک متخصص این امر انجام می پذیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی انواع عمل زیبایی بینی بپردازیم.

رینوپلاستی بدون جراحی

آیا رینوپلاستی بدون عمل جراحی وجود دارد؟ بله. پرینوپلاستی بدون عمل جراحی برای اصلاحات سطحی نظیر از بین بردن انحرافات سطحی بینی، اصلاح نوک و پره های بینی و همچنین از بین بردن فرورفتگی های بینی انجام می شود. این عمل صرفه اقتصادی بهتری در مقابل عمل بینی دارد. اما اگر می خواهید بدانید این عمل مناسب شماست یا نه این کار را به دکتر معتبر بسپارید.


در مورد سوابق دکتر معتبر بیشتر بدانید


لیفت بینی با نخ

یکی از روش های اصلاح افتادگی و اصلاح فرم بینی، لیفت بینی با نخ است. در این روش از نخ های قابل جذب و ساگار با بد استفاده می شود. اگر مدت زیادی است که عمل بینی انجام دادید و از افتادگی فرو بینی خود رضایت ندارید، لیفت بینی می تواند راه مناسبی باشد.

عمل بینی طبیعی یا عمل بینی مردانه

این نوع عمل که در سال های اخیر به دلیل طبیعی بودن فرم بینی مورد استقبال قرار گرفته،‌ در طی آن تنها اقدام به اصلاحات لازم جهت از بین بردن قوز و فرورفتگی های بینی استفاده می شود. این عمل بسه به فرم بینی به دو روش ز و بستخه انجام می پذیرد و اقدام به انحناهای شدید تر می کند.

عمل بینی با لیزر

آیا بینی گوشتی بعد از عمل به حالت اولیه خود باز می گردد؟ آیا بینی گوشتی پس ز عمل دچار افتادگی می شود؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت اگر جراحی با روش مناسب انجام شود، بینی های گوشتی نیز به اندازه بینی استخوانی از عمل زیبایی جواب می گیرند. عمل بینی با لیزر مطمئنترین روش شناخته شده برای جراحی بینی گوشتی است. چرا که در طی آن بر با لیزر انجام می شود و مزایایی نیر از بین رفتن بخشی از چریی های بینی و نازک تر شدن پوست بینی و همچنین از بین رفتن اسکار ها آکنه رو پوست بینی می شود. بنابراین اگر پوست چرب و یا بینی گوشتی دارید،‌ جراحی با لیزر می تواند انتخاب منماسب شما باشد.

پانوشت: انواع روش های زیبایی بینی, جراحی بینی های گوشتی, سربالا کردن نوک بینی با لیفت بینی , تفاوت رینوپلاستی با عمل بینی, رینوپلاستی بدون عمل جراحی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =